עברית English
חיפוש

לצוות ארכפורם המדהים!

רצינו להודות לכם על תכנון מוצלח ומדוקדק שלח ביתינו הקט. תכנון, אשר לקח בחשבון את צרכינו, מגבלות הבית והתקציב. כאשר ראינו את הפרסום שלכם ב"היי-טק זון" לא האמנו שהצעה כזאת יכולה להיות רצינית, תכנון מלא של בית כולל כל התוכניות בסכום כל כך נמוך. מבירור שעשינו עם יודעי דבר, נאמר לנו שמה שהעסקה אותה אתם מציעים, מתומחרת בקלות ב15,000-20,000 ש"ח ואנחנו חסרי הניסיון חשבנו שזה טוב מידי מכדי להיות אמיתי... אבל כבר מהפגישה הראשונה שנערכה אצלכם במשרד עם טאי וגלית הוקסמנו; המקצועיות, ההבנה, הטעם הטוב ובעיקר האכפתיות (היינו בחודש 6 להריון ורצינו לשפץ את הדירה לפני הלידה) ועוד באותו היום סגרנו את העסקה J(שהתבררה כמשתלמת מוצלחת במיוחד!).

לכן, עם סיום השיפוץ אנחנו רוצים להודות לכם על; הליווי הצמוד, האכפתי והזמין תמיד לכל שאלה התייעצות או בעיה (וכידוע בשפוץ יש הרבה J).

אין ספק שאחד הדברים החשובים ביותר בשיפוץ הוא הליווי (הפיזי והנפשי J) והצוות המדהים שלכם בניצוחה של גלית עשה זאת בהמון אכפתיות, מקצועיות והבנה.

אילולא העזרה והמענה המהיר והזמין שלכם וסיוע בקידום העניינים מול הספקים לא היינו מספיקים לעמוד בזמני השיפוץ שהוקצבו עם לידה המממשת לבוא.

לכל צוות ארכפורם. אנחנו מאחלים לעצמינו שכל אנשי המקצוע שנעמוד מולם אי פעם יהיו; מקצועיים, אמינים, סבלניים ואכפתיים כמוכם.

 

הרבה תודה על הכל, עלו והצליחו,

נטלי איתי ואילין (בת החודשיים J ), תל אביב

אפריל, 2013